web---liberty

Edukacijos trukmė: 90 min

Dalyvių amžius: 8-12 klasių mokiniams

Dalyvių skaičius: 10-45 moksleiviai vienu metu

Kaina: 8 € mokiniui

Apie edukaciją

Edukacijos tikslas – suteikti edukacijos dalyviui etnines, daugiakultūriškumo, istorines, geografines, biologijos žinias kūrybiškai ir įdomiai , kad atitiktų šiuolaikinio vaiko poreikius ir interesus.

Šiuolaikiniam jaunimui nebeužtenka formalių žinių klasėje, o žinojimas to kas jau išmokta bei žingeidumas ir noras plėsti žinių akiratį diktuoja naujas mokymosi formas. Išvažiuojamieji, aktyvieji mokymosi metodai suteikia laisvės mokinių minčių išraiškai, provokuoja kūrybiškus atsakymus, moko bendrauti ir bendradarbiauti. Edukacija „Aplink pasaulį per 90 minučių“ susideda iš teorinės ir praktinės dalių.

Teorinėje dalyje (trukmė – 40 min.) edukatorė pasitinka mokinius, papasakoja apie netradicinę edukacijos vietą Miniatiūrų parką „Babilono sodai”, jo išskirtinumą bei žaidybine edukacijos dalyvių „žadinimo” forma (greita klausimų-atsakymų viktorina apie pasaulio stebuklus, etnografinius elementus, keliautojus, kurie apkeliavo pasaulį bei jų apkeliavimo būdus).

Praktinėje dalyje (trukmė – 50 min.) suskirstoma klasė į dvi grupes, kurios pagal tyrinėtą aplinką turi išspręsti sudarytus galvosūkius, taip užtvirtinamos žinios. Taip pat kuriamas apkeliavo aplink pasaulį modelis, kas su kuo keliautų, ką aplankytų ir kaip pasiektų savo užsibrėžtus tikslus. O edukacijos pabaigoje abejų grupių atstovai diskutuoja debatuose apie tyrinėtus objektus, pasikeičia įdomiausiais faktais siekiant atsiskleisti kiekvieno mokinio individualumą bei įgyti reikalingų jiems gyvenime žinių ir įgūdžių.

Po šios edukacijos mokiniai pažvelgti į mus supantį pasaulį kitomis akimis – tai lyg kitų šalių ir Lietuvos kultūrų tyrinėjimas, geografijos, istorijos ir biologijos pamokos kitu kampu.