bbhs

Edukacijos trukmė: 90 min

Dalyvių amžius: 7-10 klasių mokiniams

Dalyvių skaičius: 10-45 moksleiviai vienu metu

Kaina: 8 € mokiniui

Apie edukaciją

Edukacijos tikslas – suteikti edukacijos dalyviui etnines, daugiakultūriškumo, istorines, geografines, biologijos žinias kūrybiškai ir įdomiai, kad atitiktų šiuolaikinio vaiko poreikius ir interesus.

Mokiniai gyvai susipažins su pasaulio kultūros objektais, susiformuos teigiamą požiūrį į skirtingo pasaulio kultūras, tradicijas. Edukacijos metu mokiniai įgis naujų žinių, gebės dirbti komandoje ir individualiai. Susies įgytą patirtį su formaliojo ugdymo žiniomis ir įgūdžiais, atnaujins pilietiškumo sampratą, pagilins vertybinį požiūrį į mus supantį pasaulį, susipažins su etnine kultūra per papročius, tradicijas. Edukacija „Sukurk savo Babilono sodų paveikslą“ susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės.

Teorinėje dalyje (40 min.) edukatorė pasitinka mokinius, papasakoja apie netradicinę edukacijos vietą, išskirtinumą bei paskirsto juos grupėmis su lydinčiais asmenimis. I grupė tyrinėja istorinius kultūrinius objektus iš keturių pasaulio žemynų: Afrikos, Azijos, Europos ir Australijos. Mokiniai pamatys garsųjį Sidnėjaus operos teatrą, romantiškąjį Trevi fontaną, Londono tiltą, Berlyno Brandenburgo vartus, Triumfo arką, Cheopso piramidę, Kabančiuosius Babilono sodus ir daugelį kitų, o II grupė tyrinėja Babilono sodų botanikos augmeniją – preciziškai suformuotų topiarų, gėlių ir dekoratyvinių medžių kompozicijas, jų kilmę, prieskoninių ir daržinių augalų įvairovę bei panaudojimo galimybes.

Praktinėje dalyje (50 min) kiekvienas dalyvis turės galimybę sukurti unikalų iš sėklų, grūdų, žolelių ir kitų gamtos gėrybių pasirinkto pasaulio architektūros pastato paveikslą. Praktine dalimi užtvirtinamos žinios, o edukacijos pabaigoje edukacijos atstovai pasakoja apie tyrinėtus objektus, pasikeičia įdomiausiais faktais siekiant atskleisti kiekvieno mokinio individualumą bei įgyti reikalingų jiems gyvenime žinių ir įgūdžių.

Po šios edukacijos mokiniai pažvelgti į mus supantį pasaulį kitomis akimis – tai lyg geografijos, istorijos ir biologijos pamokos kitaip.