Pasaulio-tyrinejimas-babilono-soduose

Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.

Edukacijos trukmė: 60 min

Dalyvių amžius: 6-12 klasių mokiniams ir suaugusių grupėms

Dalyvių skaičius: 10-45 moksleiviai vienu metu

Kaina: 8 € mokiniui

Vieta:

Klaipėdos r., Kretingalės sen., Letūkų k. Apžvalgos g. 2

Tel. nr. pasiteiravimui:

+370 650 33223

Apie edukaciją

Edukacijos tikslas – suteikti edukacijos dalyviui etnines, daugiakultūriškumo, istorines, geografines, biologijos žinias kūrybiškai ir įdomiai, kad atitiktų šiuolaikinio žmogaus poreikius ir interesus.

Šiuolaikiniam jaunimui nebeužtenka formalių žinių. Išvažiuojamieji, aktyvieji mokymosi metodai suteikia laisvės mokinių minčių išraiškai, provokuoja kūrybiškus atsakymus, moko bendrauti ir bendradarbiauti. Edukacija „Pasaulio tyrinėjimas Babilono soduose“ susideda iš dviejų dalių: I dalis teorinė (30 min) ir praktinė (50min).

Teorinėje dalyje edukatorė pasitinka mokinius, papasakoja apie netradicinę edukacijos vietą, išskirtinumą bei paskirto juos grupėmis su lydinčiais asmenimis (I grupė tyrinėja istorinius kultūrinius objektus iš keturių pasaulio žemynų: Afrikos, Azijos, Europos ir Australijos. Mokiniai pamatys garsųjį Sidnėjaus operos teatrą, romantiškąjį Trevi fontaną, Londono tiltą, Berlyno Brandenburgo vartus, Triumfo arką, Cheopso piramidę, Kabančiuosius Babilono sodus ir daugelį kitų, o II grupė tyrinėja Babilono sodų botanikos augmeniją – preciziškai suformuotų topiarių, gėlių ir dekoratyvinių medžių kompozicijas, jų kilmę, prieskoninių ir daržinių augalų įvairovę bei panaudojimo galimybes).

Praktinėje dalyje (trukmė – 20 min.) abi grupės paskirstomos į 4 grupeles, kurios pagal tyrinėtą aplinką turi išspręsti sudarytus galvosūkius, taip užtvirtinamos žinios, o edukacijos pabaigoje abejų grupių atstovai papasakoja apie tyrinėtus objektus, pasikeičia įdomiausiais faktais siekiant atsiskleisti kiekvieno mokinio individualumą bei įgyti reikalingų jiems gyvenime žinių ir įgūdžių. Po šios edukacijos mokiniai geba pažvelgti į mus supantį pasaulį kitomis akimis – tai lyg geografijos, istorijos ir biologijos pamokos kitaip.